Results 2014 - 2015
U12 Suffolk Schools Cup Final
1st - Farlingaye High School (Ipswich and South Suffolk)
2nd - Hartismere High School (Northern)
3rd - Bungay High School (Northern)
4th - Hadleigh High School (Ipswich and South Suffolk)
5th - Westley Middle School (Western)
6th - Hardwick Middle School (Western)
U13 Suffolk Schools Cup Final
1st - Thomas Mills High School (Northern)
2nd - Copleston (Ipswich and South Suffolk)
3rd - Hadleigh High School (Ipswich and South Suffolk)
4th - Combs Middle School (Western)
4th - Horringer Court Middle School (Western)
U14 Suffolk Schools Cup Final
1st - Hadleigh High School (Ipswich and South Suffolk)
2nd - King Edward VI School (Western)
3rd - Thomas Mills High School (Northern)
4th - Thomas Gainsborough School (Western)
5th - Debenham High School (Northern)
6th - Holbrook Academy (Ipswich and South Suffolk)
1st - Farlingaye High School (Ipswich and South Suffolk)
2nd - Hartismere High School (Northern)
3rd - Bungay High School (Northern)
4th - Hadleigh High School (Ipswich and South Suffolk)
5th - Westley Middle School (Western)
6th - Hardwick Middle School (Western)
U13 Suffolk Schools Cup Final
1st - Thomas Mills High School (Northern)
2nd - Copleston (Ipswich and South Suffolk)
3rd - Hadleigh High School (Ipswich and South Suffolk)
4th - Combs Middle School (Western)
4th - Horringer Court Middle School (Western)
U14 Suffolk Schools Cup Final
1st - Hadleigh High School (Ipswich and South Suffolk)
2nd - King Edward VI School (Western)
3rd - Thomas Mills High School (Northern)
4th - Thomas Gainsborough School (Western)
5th - Debenham High School (Northern)
6th - Holbrook Academy (Ipswich and South Suffolk)
U12 Ipswich and South Suffolk
1st - Farlingaye High School (Qualify for Cup Final)
2nd - Hadleigh High School (Qualify for Cup Final)
3rd - Copleston High School (Qualify for Shield Final)
4th - Northgate High School (Qualify for Shield Final)
5th - East Bergholt High School
U13 Ipswich and South Suffolk
1st - Hadleigh High School (Qualify for Cup Final)
2nd - Copleston High School (Qualify for Cup Final)
3rd - Farlingaye High School (Qualify for Shield Final)
4th - East Bergholt High School (Qualify for Shield Final)
5th - Felixstowe Academy
U14 Ipswich and South Suffolk
1st - Hadleigh High School A (Qualify for Cup Final)
2nd - Holbrook Academy (Qualify for Cup Final)
3rd - Farlingaye High School (Qualify for Shield Final)
4th - East Bergholt High School (Qualify for Shield Final)
5th - Hadleigh High School B
1st - Farlingaye High School (Qualify for Cup Final)
2nd - Hadleigh High School (Qualify for Cup Final)
3rd - Copleston High School (Qualify for Shield Final)
4th - Northgate High School (Qualify for Shield Final)
5th - East Bergholt High School
U13 Ipswich and South Suffolk
1st - Hadleigh High School (Qualify for Cup Final)
2nd - Copleston High School (Qualify for Cup Final)
3rd - Farlingaye High School (Qualify for Shield Final)
4th - East Bergholt High School (Qualify for Shield Final)
5th - Felixstowe Academy
U14 Ipswich and South Suffolk
1st - Hadleigh High School A (Qualify for Cup Final)
2nd - Holbrook Academy (Qualify for Cup Final)
3rd - Farlingaye High School (Qualify for Shield Final)
4th - East Bergholt High School (Qualify for Shield Final)
5th - Hadleigh High School B
U12 Northern Area
1st - Hartismere School (Qualify for Cup Final)
2nd - Bungay High School (Qualify for Cup Final)
3rd - Debenham High School (Qualify for Shield Final)
4th - Thomas Mills High School (Qualify for Shield Final)
5th - Ormiston Denes Academy
U13 Northern Area
1st - Thomas Mills High School (Qualify for Cup Final)
2nd - Bungay High School (Qualify for Shield Final)
3rd - Hartismere School (Qualify for Shield Final)
U14 Northern Area
Results to be announced - Fixtures played on the 4th March
1st - Hartismere School (Qualify for Cup Final)
2nd - Bungay High School (Qualify for Cup Final)
3rd - Debenham High School (Qualify for Shield Final)
4th - Thomas Mills High School (Qualify for Shield Final)
5th - Ormiston Denes Academy
U13 Northern Area
1st - Thomas Mills High School (Qualify for Cup Final)
2nd - Bungay High School (Qualify for Shield Final)
3rd - Hartismere School (Qualify for Shield Final)
U14 Northern Area
Results to be announced - Fixtures played on the 4th March